Petek Temizleme Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Petek temizliği fiyatları, uygulamanın yapılacağı alandaki petek sayısına göre belirlenir. Peteklerin bakım uygulamaları için en fazla talep konutlardan gelir. Bir konutta ortalama 5-7 arası petek bulunduğu düşünülürse petek temizleme ücretleri ortalama 120-150 TL arasında değişir. Petek temizleme işlemi sırasında peteklerin yerinden sökülmesi ve yıkandıktan sonra yeniden yerine takılması gibi durumlar söz konusu olmadığından, uygulama 2-3 saat içerisinde tamamlanır. Bu nedenle petek temizlemede talep edilen servis ücretleri de çok yüksek değildir. Petek temizleme fiyatları, profesyonel hizmet veren firmaların tümünde aşağı yukarı aynıdır. Bu nedenle firma seçimi yaparken firmanın garanti vermesi, işlem sırasında ortamı kirletmemesine ve uygulamayı uzman elemanlarla yapmasına önem verilmelidir.

Petek Temizliğinde Firma Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Petek temizleme uygulaması, modern petek temizleme ekipmanları ve son derece etkili petek temizliği kimyasalları kullanılarak yapılır. İşlemi bu alanda uzman olan personellerin yapması da son derece önemlidir. Bu doğrultuda, basit ekipmanlar kullanan ve kalitesiz kimyasallar ile uygulama yapan petek temizleme firmaları, son derece ekonomik fiyatlarla işlem yapabilir. Ancak yapılan bu işlemler kısa süre içerisinde olumsuz etkilerini göstermeye başlar. Peteklerin nitelikli şekilde temizlenmemesi ısınma sorunlarının tekrar etmesine yol açar. Dolayısıyla petek temizleme hizmeti alırken son derece ekonomik fiyatlar sunarak cazip hale gelen firmalara karşı dikkatli olunması gereklidir.

Tam Tesisat, petek temizleme ücretlerini evinin ya da iş yerinizin büyüklüğünü baz alarak belirler. Uygulama sırasında kullanılacak petek temizleme kimyasallarını bu şekilde hazırlayarak uygulama sonunda tüm peteklerin etkili şekilde temizlenmesini sağlar. Ayrıca ekonomik petek temizliği fiyatları sunarak da bütçenizin sarsılmasını önler. Siz de hemen çağrı merkezimizi arayarak petek temizleme hizmeti talep edebilir, kış aylarında hızlı ve verimli şekilde ısınmanın tadını çıkarabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir