Petek Temizliği Garantili Midir?

Petek temizliği uygulamasındaki temel amaç ısı verimliliğini sağlamak, yakıt masraflarını düşürmek ve kış aylarında hızlı bir şekilde ısınmayı sağlamaktır. Bu amaçla peteklerin içinde biriken kir, tortu, balçık ve küçük taş gibi maddelerin temizlenmesi için uygulama yapılır. Ancak bazı durumlarda yapılan işlemler, peteklerin içindeki borularda biriken tortuların temizlenmesi noktasında yetersiz kalır. Şebeke suyunun çok kirli olması, işlem sırasında yetersiz miktarda petek temizleme kimyasalı kullanılması ya da uygulamayı yapan firmanın uzman olmayan elemanlarla hizmet vermesi sorunun işlemden verim alınmamasına neden olabilir. Bu durumda, petek temizlemenin tekrarlanması gerekir. Zira enerji tasarrufunun sağlanması için, peteklerdeki boruların tamamen temizlenmesi şarttır. Bazı petek temizleme firmaları bu noktada garanti sunarken birçok firma işlemin tekrarlanması durumunda yeniden ücret alır.

Garantili Petek Temizliği Yapan Firmalar

Garanti birçok servis kolunda olduğu gibi, petek temizleme uygulamalarında da müşterinin korunması açısından önemlidir. Bu nedenle Tam Tesisat yaptığı tüm petek temizliği uygulamalarına 1 yıl boyunca garanti verir. 1 yıl içerisinde peteklerdeki ısınma sorunları kombiden bağımsız olmak kaydıyla tekrarlarsa Tam Tesisat ücretsiz servis sunar. %95 müşteri memnuniyeti oranı ile hizmet sunan Tam Tesisat’ı diğer firmalardan ayıran birçok nitelik var. Bunların başında;

  1. Modern petek temizleme tesisatları kullanması,
  2. Uzman elemanlarla hizmet vermesi,
  3. Ekonomik fiyatlar sunması,
  4. Petek temizleme uygulamaları için 1 yıl ücretsiz garanti desteği sunması,
  5. Uygulama sırasında ortam kirlenirse, ortamı elemanları ile temizlemesi

Hem profesyonel şekilde hizmet veren hem de ekonomik petek temizliği fiyatları sunan ve 1 yıl boyunca garanti veren Tam Tesisat, kış boyunca yaşayabileceğiniz ısınma sorunlarının önüne geçmek için çalışıyor. Siz de hemen çağrı merkezimizi arayarak petek temizleme işlemi için randevu alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir